Přihláška

Přihlášovací formulář | ceník

Přihlašování je již otevřeno! Níže naleznete ceník a odkaz na přihlašovací formulář. 1. uzávěrka přihlášek je 31. března 2022. Druhá a poslední uzávěrka přihlášek je 15. května 2022. Po tomto datu bude příjem přihlášek možný jen v ojedinělých případech.

Přihlášky zasílejte prostřednictvím elektronického formuláře na adrese https://forms.gle/ajxchV4hmx22NPed6

Přejít na přihlašovací formulář

2.000 Kč

za psa

Plné vstupné

Plné vstupné zahrnuje všechny aktivity celého víkendu včetně dvou výstav, přednášek a besed i sportovního a výcvikového odpoledne. Výše sníženého vstupného za druhého a dalšího přihlášeného psa je 800 Kč. Výše uvedené ceny jsou již pro druhou a poslední uzávěrku.

1.200 Kč

za psa

Jednodenní vstupné

Jednodenní vstupné zahrnuje pouze účast na jednom z víkendových dní (sobota nebo neděle), součástí jsou kromě výstavy i všechny aktivity daného dne viz program. Výše sníženého vstupného za druhého a dalšího přihlášeného psa je 800 Kč. Výše uvedené ceny jsou již pro druhou a poslední uzávěrku.

800 Kč

za psa

Štěně, dorost a veterán

Moc rádi uvidíme i vaše mladé i velmi staré pejsky! Rozhodli jsme se proto snížit cenu plného vstupného pro štěňata, dorosty a veterány na pouhých 800 Kč. Toto vstupné zahrnuje všechny aktivity celého víkendu včetně dvou výstav, přednášek a besed i sportovního a výcvikového odpoledne. Pokud přihlašujete více psů najednou a někteří z nich nesplňují podmínky tohoto zvýhodnění, jsou zvýhodnění jedinci vždy bráni až jako druzí přihlášení. Výše uvedené ceny jsou již pro druhou a poslední uzávěrku.

800 Kč

za psa

Sportovní vstupné

Sportovní vstupné zahrnuje pouze účast na sobotním sportovním odpoledni. Výše sníženého vstupného za druhého a dalšího přihlášeného psa je 500 Kč. Výše uvedené ceny jsou již pro druhou a poslední uzávěrku.

600 Kč

za osobu

Raut, přípitek a živá hudba

Místní restaurace CEJCH nám na sobotní večer ve vnitřních prostorách připraví raut s přípitkem a živou hudbou. Cena pro účastníky víkendu je 600 Kč za osobu. Cena je u obou uzávěrek stejná.

Sponzoři | partneři