Katalog

Katalog | sobota

Níže naleznete potřebné informace o fenách a psech, kteří jsou přihlášeni na sobotní výstavu.

# Pohlaví Třída Jméno Majitel
101 Pes Třída dorostu Ares Black Combat Udder Dominik Volek
102 Pes Třída mladých Agent z Návrší Martina Plíšková
103 Pes Třída mladých Aross Bull Partyjas Juchu Alice Jabbarová
104 Pes Třída mladých Boreas retiariu spirit Andrej Ondruš
105 Pes Třída mladých Irlians Kurazh Michael Agterberg
106 Pes Třída mladých Jack z Kaplířova panství Monika Hipius
107 Pes Třída mladých Oliver Bohemian Black Hawk Tereza Třešňáková
108 Pes Třída mladých Ozzy Bohemian Black Hawk Alena Janečková
109 Pes Třída mladých Proud To Be Domidar Dogs Eliška Pechátová
110 Pes Mezitřída Bruno LuckyStar R.A.C.-Popelka Irena Večerková
111 Pes Mezitřída Butch Lucia Bohemica Lucie Pospíšilová
112 Pes Mezitřída Hardy zo Závadského dvora Erik Bělehrad
113 Pes Mezitřída Hazzard Bohemia Vajgar Petra Gulyášová
114 Pes Mezitřída Irlians Konnor Michael Agterberg
115 Pes Mezitřída Izzy Lucky Bohemian Black Hawk Lenka Marková
116 Pes Mezitřída Luger Brenneke Jana Vrbová
117 Pes Mezitřída Zombie Steak Top Banana Klára Bubeníková
118 Pes Třída otevřená Because I'm happy Terrystaff Eva Novotná
119 Pes Třída otevřená Face to face Terrystaff Nela Drobečková
120 Pes Třída otevřená Gerry Bohemian Black Hawk Dominik Volek
121 Pes Třída otevřená Chicco blue heart ambassador sun Alena Janečková
122 Pes Třída otevřená Mad Max Domidar Dogs Alexander Vatľak
123 Pes Třída pracovní Mentos Mince Top Banana Klára Bubeníková
124 Pes Třída pracovní Quick Protein Top Banana Nicole Cvrčková
125 Pes Třída vítězů Like a Monster Domidar Dogs David Šváb
126 Pes Třída vítězů Paris z Hambalek Bušín Klára Zbořilová
127 Pes Třída čestná Glimmer Man Domidar Dogs Darina Zálišová
128 Pes Třída veteránů Fantasy Apollo Bohemia Tau-ros Miloslava Průšová
129 Fena Třída štěňat Corpus Delicti Of StallaVi Pavla Jansová
130 Fena Třída štěňat Honey Mary Macy Gray David Šváb
131 Fena Třída dorostu Alma Red Princess Robert Široký
132 Fena Třída dorostu Dahlia Lea Hakada Staff Silvie Bělehradová
133 Fena Třída dorostu Dailo´s Flor de Las Antillas Michael Agterberg
134 Fena Třída dorostu Charming VICTORIA Drobeczech Nela Drobečková
135 Fena Třída dorostu Pharis Bohemian Black Hawk Lenka Acs Holakovská
136 Fena Třída dorostu Quinna Bohemian Black Hawk Tomáš Moravec
137 Fena Třída mladých Amazing Queen Turbo Mouse Staff Michaela Aufrichtigová
138 Fena Třída mladých Amelia Red Hope Legacy of Legend Andrej Nádašský
139 Fena Třída mladých Blackberry Pancake Top Banana Miroslava Růžičková
140 Fena Třída mladých Blueberry cheesecake top banana Kateřina Škodová
141 Fena Třída mladých Cecilia Blue Aku Tamariki Bohemia Michaela Nohejlová
142 Fena Třída mladých Darling My Heart Cheerful Gold Hana Linková
143 Fena Třída mladých Pretty Angry Domidar Dogs Jana Belejová
144 Fena Třída mladých Ulla Gold z Hambálek Bušín Eva Lorencová
145 Fena Mezitřída Ebbie z Radíkovic Petr Bouček
146 Fena Mezitřída Great day arisha Drobeczech Nela Drobečkov
147 Fena Mezitřída Isha Bohemian Black Hawk Adéla Gábrová
148 Fena Mezitřída Sisy z Hambalek Bušín Pavlína Doubková
149 Fena Mezitřída Zebra Cake Top Banana Klára Bubeníková
150 Fena Třída otevřená Annapurna Roxblack Eva Gröbl
151 Fena Třída otevřená Auricstaff INFINITE MERCY Pavla Jansová
152 Fena Třída otevřená Ava Love Bohemia Edition Jana Matyášová
153 Fena Třída otevřená Cora Bohemian Black Hawk Tomáš Moravec
154 Fena Třída otevřená Freeze In Motion Magicblack Aneta Modrovičová
155 Fena Třída otevřená Chelsie Bohemian Black Hawk David Skutil
156 Fena Třída otevřená Mamma Mia Domidar Dogs Darina Zálišová
157 Fena Třída otevřená Most Wanted Domidar Dogs Thomas Grund
158 Fena Třída otevřená Ornella z Hambalek Bušín Andrej Nádašský
159 Fena Třída otevřená Purple Rain Od Mihajlovića Michael Agterberg
160 Fena Třída otevřená Yaku RAC Popelka Lucie Radová
161 Fena Třída otevřená Whisky Nika Minies Top Banana Miloslava Průšová
162 Fena Třída pracovní Elis Dračinec Michaela Aufrichtigová
163 Fena Třída pracovní Marshmellow Top Banana Klára Bubeníková
164 Fena Třída pracovní Šupinka Top Banana Klára Bubeníková
165 Fena Třída vítězů Brave Spirit Afina Voitelnica Michael Agterberg
166 Fena Třída vítězů Follow Your Dreams Terrystaff Tereza Drahošová Pauderová
167 Fena Třída vítězů Valnut Vaffle Minies Top Banana Klára Bubeníková
168 Fena Třída čestná Because I Love You Terrystaff Tereza Drahošová Pauderová
169 Fena Třída veteránů Forsa Bohemia Tau-ros Klára Bubeníková
170 Fena Třída veteránů Kippastaff Nancy The Blue Hana Petríková
171 Fena Třída veteránů Maya Stawka Wieksza Niž Žycie Darina Zálišová

Katalog | neděle

Níže naleznete potřebné informace o fenách a psech, kteří jsou přihlášeni na nedělní výstavu.

# Pohlaví Třída Jméno Majitel
201 Pes Třída dorostu Ares Black Combat Udder Dominik Volek
202 Pes Třída mladých Aross Bull Partyjas Juchu Alice Jabbarová
203 Pes Třída mladých Irlians Kurazh Michael Agterberg
204 Pes Třída mladých Jack z Kaplířova panství Monika Hipius
205 Pes Třída mladých Ozzy Bohemian Black Hawk Alena Janečková
206 Pes Třída mladých Proud To Be Domidar Dogs Eliška Pechátová
207 Pes Mezitřída Butch Lucia Bohemica Lucie Pospíšilová
208 Pes Mezitřída Hardy zo Závadského dvora Erik Bělehrad
209 Pes Mezitřída Hazzard Bohemia Vajgar Petra Gulyášová
210 Pes Mezitřída Irlians Konnor Michael Agterberg
211 Pes Mezitřída Izzy Lucky Bohemian Black Hawk Lenka Marková
212 Pes Mezitřída Luger Brenneke Jana Vrbová
213 Pes Mezitřída Uluwehi Bronco Merano Bohemia Hana Kepková
214 Pes Mezitřída Zombie Steak Top Banana Klára Bubeníková
215 Pes Třída otevřená Face to face Terrystaff Nela Drobečková
216 Pes Třída otevřená Gerry Bohemian Black Hawk Dominik Volek
217 Pes Třída otevřená Chicco blue heart ambassador sun Alena Janečková
218 Pes Třída otevřená I am wrath domidar dogs Iveta Řípová
219 Pes Třída otevřená Mad Max Domidar Dogs Alexander Vatľak
220 Pes Třída pracovní Mentos Mince Top Banana Klára Bubeníková
221 Pes Třída pracovní Quick Protein Top Banana Nicole Cvrčková
222 Pes Třída vítězů Like a Monster Domidar Dogs David Šváb
223 Pes Třída vítězů Paris z Hambalek Bušín Klára Zbořilová
224 Pes Třída čestná Glimmer Man Domidar Dogs Darina Zálišová
225 Pes Třída veteránů Fantasy Apollo Bohemia Tau-ros Miloslava Průšová
226 Fena Třída štěňat Corpus Delicti Of StallaVi Pavla Jansová
227 Fena Třída štěňat Honey Mary Macy Gray David Šváb
228 Fena Třída dorostu Alma Red Princess Robert Široký
229 Fena Třída dorostu Dahlia Lea Hakada Staff Silvie Bělehradová
230 Fena Třída dorostu Dailo´s Flor de Las Antillas Michael Agterberg
231 Fena Třída dorostu Charming VICTORIA Drobeczech Nela Drobečková
232 Fena Třída dorostu Pharis Bohemian Black Hawk Lenka Acs Holakovská
233 Fena Třída dorostu Quinna Bohemian Black Hawk Tomáš Moravec
234 Fena Třída mladých Amazing Queen Turbo Mouse Staff Michaela Aufrichtigová
235 Fena Třída mladých Amelia Red Hope Legacy of Legend Andrej Nádašský
236 Fena Třída mladých Blackberry Pancake Top Banana Miroslava Růžičková
237 Fena Třída mladých Blueberry cheesecake top banana Kateřina Škodová
238 Fena Třída mladých Darling My Heart Cheerful Gold Hana Linková
239 Fena Třída mladých Pretty Angry Domidar Dogs Jana Belejová
240 Fena Třída mladých Ulla Gold z Hambálek Bušín Eva Lorencová
241 Fena Mezitřída Ebbie z Radíkovic Petr Bouček
242 Fena Mezitřída Great day arisha Drobeczech Nela Drobečkov
243 Fena Mezitřída Sisy z Hambalek Bušín Pavlína Doubková
244 Fena Mezitřída Zebra Cake Top Banana Klára Bubeníková
245 Fena Třída otevřená Annapurna Roxblack Eva Gröbl
246 Fena Třída otevřená Auricstaff INFINITE MERCY Pavla Jansová
247 Fena Třída otevřená Ava Love Bohemia Edition Jana Matyášová
248 Fena Třída otevřená Cora Bohemian Black Hawk Tomáš Moravec
249 Fena Třída otevřená Freeze In Motion Magicblack Aneta Modrovičová
250 Fena Třída otevřená Mamma Mia Domidar Dogs Darina Zálišová
251 Fena Třída otevřená Most Wanted Domidar Dogs Thomas Grund
252 Fena Třída otevřená Ornella z Hambalek Bušín Andrej Nádašský
253 Fena Třída otevřená Purple Rain Od Mihajlovića Michael Agterberg
254 Fena Třída otevřená Yaku RAC Popelka Lucie Radová
255 Fena Třída otevřená Whisky Nika Minies Top Banana Miloslava Průšová
256 Fena Třída pracovní Elis Dračinec Michaela Aufrichtigová
257 Fena Třída pracovní Marshmellow Top Banana Klára Bubeníková
258 Fena Třída pracovní Šupinka Top Banana Klára Bubeníková
259 Fena Třída vítězů Brave Spirit Afina Voitelnica Michael Agterberg
260 Fena Třída vítězů Follow Your Dreams Terrystaff Tereza Drahošová Pauderová
261 Fena Třída vítězů Valnut Vaffle Minies Top Banana Klára Bubeníková
262 Fena Třída čestná Because I Love You Terrystaff Tereza Drahošová Pauderová
263 Fena Třída veteránů Forsa Bohemia Tau-ros Klára Bubeníková
264 Fena Třída veteránů Kippastaff Nancy The Blue Hana Petríková
265 Fena Třída veteránů Maya Stawka Wieksza Niž Žycie Darina Zálišová

Sponzoři | partneři