Katalog

Katalog a výsledky | sobota

Níže naleznete veškeré potřebné informace o přihlášených psech a jejich umístění na sobotní výstavě a sportovním odpoledni.

# Pohlaví Třída Jméno Majitel Výstavní výsledek Sportovní výsledek
1 Pes Dorost Fenrir South Staff Moravia Romana Pisarčíková Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
2 Pes Dorost Proud To Be Domidar Dogs Eliška Pechátová Čeká na zapsání výsledku
3 Pes Mladých Bijou Aku Tamariki Bohemia Michal Horálek Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
4 Pes Mladých Butch Lucia Bohemica Lucie Pospíšilová Čeká na zapsání výsledku
5 Pes Mladých Face to face Terrystaff Nela Drobečková Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
6 Pes Mladých Gerry Bohemian Black Hawk Dominik Volek Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
7 Pes Mladých Hazzard Bohemia Vajgar Petra Zelenková Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
8 Pes Mladých His Majesty Bohemia Wajgar Michaela Pauzerová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
9 Pes Mladých Iggy Rocky Bohemian black hawk Boris Šlechta Čeká na zapsání výsledku
10 Pes Mladých Luger Brenneke Jana Vrbová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
11 Pes Mladých Mad Max Domidar Dogs MUDr. Alexandr Vatľak Čeká na zapsání výsledku
12 Pes Mladých Optimus Prime Domidar Dogs Ivana Vávrů Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
13 Pes Mezitřída Jonas Maxmillian Bee-Master Klára Gažíková, Vojtěch Novák Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
14 Pes Otevřená Ares Bohemian Black Hawk Pavlína Doubková Čeká na zapsání výsledku
15 Pes Otevřená Braien King of Bohemia Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
16 Pes Otevřená Chicco Blue Heart Ambassador Sun Janečková Alena Čeká na zapsání výsledku
17 Pes Otevřená Killer Bee Domidar Dogs Markéta Regnerová Čeká na zapsání výsledku
18 Pes Otevřená Serdan Los Zetas Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
19 Pes Pracovní Quick Protein Top Banana Nicole Cvrčková Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
20 Pes Vítězů Glimmer Man Domidar Dogs Roman Záliš Čeká na zapsání výsledku
21 Fena Štěňat Queen Bee Domidar Dogs Markéta Váchová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
22 Fena Štěňat AC DC Cikorka Lucie Pletichová Čeká na zapsání výsledku
23 Fena Dorost Arnie Gang Ala Basta Lukáš Záhorka Čeká na zapsání výsledku
24 Fena Dorost Pretty Angry Domidar Dogs Jana Belejová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
25 Fena Dorost Sisi Z Hambalek Bušín Pavlína Doubková Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
26 Fena Mladých Brienne Lavender Smile Jitka Adamcová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
27 Fena Mladých Cassey Sallystaff Martin Báňa Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
28 Fena Mladých Illia Bohemian Black Hawk Martin Richter Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
29 Fena Mladých Mafia Rules Domidar Dogs Miroslava Vitališová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
30 Fena Mladých Telchines Emerald Isle Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
31 Fena Mezitřída Ava Love Bohemian Edition Jana Matyášová Čeká na zapsání výsledku
32 Fena Mezitřída Dinky Black GEMMA Pavel Kancnýř Čeká na zapsání výsledku
33 Fena Mezitřída Most Wanted Domidar Dogs Thomas Grund Čeká na zapsání výsledku
34 Fena Otevřená Annapurna Roxblack Eva Gröbl Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
35 Fena Otevřená Grinning Devils Domidar Go Ballistic Darina Zálišová Čeká na zapsání výsledku
36 Fena Otevřená Imagine Isabelle Harpagon Jaroslava Márová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
37 Fena Otevřená Telchines A Dance With Dragons Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
38 Fena Pracovní Quickie Dish Fish Top Banana Lucie Pletichová Čeká na zapsání výsledku Čeká na zapsání výsledku
39 Fena Čestná Bea Native Sallystaff Renata Kozická Čeká na zapsání výsledku
40 Fena Veteránů Maya Stawka Wieksza niž Žycie Roman Záliš Čeká na zapsání výsledku

Katalog a výsledky | neděle

Níže naleznete veškeré potřebné informace o přihlášených psech a jejich umístění na nedělní výstavě.

# Pohlaví Třída Jméno Majitel Výstavní výsledek
1 Pes Dorost Fenrir South Staff Moravia Romana Pisarčíková Čeká na zapsání výsledku
2 Pes Dorost Proud To Be Domidar Dogs Eliška Pechátová Čeká na zapsání výsledku
3 Pes Mladých Bijou Aku Tamariki Bohemia Michal Horálek Čeká na zapsání výsledku
4 Pes Mladých Butch Lucia Bohemica Lucie Pospíšilová Čeká na zapsání výsledku
5 Pes Mladých Face to face Terrystaff Nela Drobečková Čeká na zapsání výsledku
6 Pes Mladých Gerry Bohemian Black Hawk Dominik Volek Čeká na zapsání výsledku
7 Pes Mladých Hazzard Bohemia Vajgar Petra Zelenková Čeká na zapsání výsledku
8 Pes Mladých His Majesty Bohemia Wajgar Michaela Pauzerová Čeká na zapsání výsledku
9 Pes Mladých Luger Brenneke Jana Vrbová Čeká na zapsání výsledku
10 Pes Mladých Mad Max Domidar Dogs MUDr. Alexandr Vatľak Čeká na zapsání výsledku
11 Pes Mezitřída Jonas Maxmillian Bee-Master Klára Gažíková, Vojtěch Novák Čeká na zapsání výsledku
12 Pes Mezitřída Man of Steel Domidar Dogs Beáta Vinklárková Čeká na zapsání výsledku
13 Pes Otevřená Ares Bohemian Black Hawk Pavlína Doubková Čeká na zapsání výsledku
14 Pes Otevřená Braien King of Bohemia Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
15 Pes Otevřená Killer Bee Domidar Dogs Markéta Regnerová Čeká na zapsání výsledku
16 Pes Otevřená Serdan Los Zetas Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
17 Pes Pracovní Quick Protein Top Banana Nicole Cvrčková Čeká na zapsání výsledku
18 Pes Vítězů Glimmer Man Domidar Dogs Roman Záliš Čeká na zapsání výsledku
19 Fena Štěňat AC DC Cikorka Lucie Pletichová Čeká na zapsání výsledku
20 Fena Dorost Arnie Gang Ala Basta Lukáš Záhorka Čeká na zapsání výsledku
21 Fena Dorost Pretty Angry Domidar Dogs Jana Belejová Čeká na zapsání výsledku
22 Fena Dorost Sisi Z Hambalek Bušín Pavlína Doubková Čeká na zapsání výsledku
23 Fena Mladých Brienne Lavender Smile Jitka Adamcová Čeká na zapsání výsledku
24 Fena Mladých Cassey Sallystaff Martin Báňa Čeká na zapsání výsledku
25 Fena Mladých Illia Bohemian Black Hawk Martin Richter Čeká na zapsání výsledku
26 Fena Mladých Mafia Rules Domidar Dogs Miroslava Vitališová Čeká na zapsání výsledku
27 Fena Mladých Mamma Mia Domidar Dogs Roman Záliš Čeká na zapsání výsledku
28 Fena Mladých Telchines Emerald Isle Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
29 Fena Mezitřída Ava Love Bohemian Edition Jana Matyášová Čeká na zapsání výsledku
30 Fena Mezitřída Most Wanted Domidar Dogs Thomas Grund Čeká na zapsání výsledku
31 Fena Otevřená Annapurna Roxblack Eva Gröbl Čeká na zapsání výsledku
32 Fena Otevřená Grinning Devils Domidar Go Ballistic Darina Zálišová Čeká na zapsání výsledku
33 Fena Otevřená Imagine Isabelle Harpagon Jaroslava Márová Čeká na zapsání výsledku
34 Fena Otevřená Telchines A Dance With Dragons Tomáš Moravec Čeká na zapsání výsledku
35 Fena Pracovní Quickie Dish Fish Top Banana Lucie Pletichová Čeká na zapsání výsledku
36 Fena Čestná Bea Native Sallystaff Renata Kozická Čeká na zapsání výsledku
37 Fena Veteránů Maya Stawka Wieksza niž Žycie Roman Záliš Čeká na zapsání výsledku

Sponzoři | partneři